Elke donderdag een beetje vreugde in je inbox. Om je op te vrolijken. Om te merken dat je niet alleen bent. Om je verbonden te laten voelen. Inschrijven!

Zoals een Buddy Comedy film

Comic met de elementen van een Buddy Film - maar dan bij dochters | copyright Marijke van Veldhoven

In een Epische Fantasy film maakt de held de wereld een betere plek. In een Buddy Comedy is de wereld wat hij is - het zijn de hoofdrolspelers die zichzelf beter maken. De wereld verandert niet. Zij moeten veranderen.

Dus de twee buddies (in wording) hebben allebei hun problemen en eigenaardigheden. Dan gebeurt er iets onmogelijks of onwaarschijnlijks van buitenaf dat hun normale situatie verandert. Beiden vinden dit zeer ongemakkelijk.

Ze ergeren zich maar complimenteren elkaar ook. Dat duurt even natuurlijk. Dan stellen ze zich open, ze leren van elkaar. En dan zijn ze buddies. Einde 🙂


Gratis E-book

5 manieren om je boodschap beter over te brengen

Een e-book vol tips voor visuele communicatie die je meteen kunt toepassen. Je leert:
  • 5 manieren om visueel je boodschap over te brengen.
  • Ook wanneer je welke manier (niet) moet kiezen.
  • En zeker ook wat belangrijk is als je iemand wilt inhuren.
Terug naar strips